4.08.2017
Grupa kreatywnych ludzi, duża dawka samodzielności i nowoczesne narzędzia pracy – taki był nasz plan na wakacyjne praktyki w NeuroSYS. Chcieliśmy umożliwić Studentom realizowanie własnych pomysłów przy użyciu innowacyjnego sprzętu, m.in. Deep Learning Robota, MS Hololensa czy platformy IoT.
22.06.2017
czyli NeuroSYS na majówce.
31.05.2017
Janus uśmiechnął się, próbując przewidzieć, jaką typową historię o pseudoscrumowych projektach usłyszy tym razem.
7.04.2017
We wrocławskim biurze NeuroSYS gościmy studentów z Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. To już kolejne osoby, które odbywają praktyki w naszej firmie. Tym razem motywem przewodnim działań jest sztuczna inteligencja (AI) i deep learning.
27.02.2017
Kolejny dzień przyniósł nową niespodziankę. Klient postanowił dołączyć do naszego spotkania planningowego.
8.02.2017
Dzień zapowiadał się spokojnie, bo wiedzieliśmy, że zarząd Laboratoriksa powinien być zadowolony.
12.10.2016
Od niedawna w naszym wrocławskim biurze gościmy dra Macieja Matykę, wykładowcę z Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Naukowiec współpracuje z NeuroSYS w ramach programu Mozart.
26.08.2016
Wyścig GORM 24h RACE już się zakończył. Jednym z uczestników imprezy był Marcel Kasprzak, Managing Director w NeuroSYS.
19.08.2016
O pasji Marcela Kasprzaka, Managing Directora w NeuroSYS, pisaliśmy już wcześniej. Tym razem Marcel bierze udział w rajdzie GORM 24h RACE. Wyścig rozpoczyna się 19 sierpnia. Do pokonania jest trasa w Olszynie, czas - 24 godziny.
28.07.2016
Od kilku dni we wrocławskim biurze NeuroSYS gościmy praktykantów. W ciągu następnych tygodni będą oni pracowali nad niecodziennym projektem.
19.07.2016
W NeuroSYS zachodzą duże zmiany. Niedługo rozpoczynamy przeprowadzkę!
4.07.2016
Zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa powinny działać w oparciu o strategię, rozdzielając zadania dla poszczególnych działów. Istnieją systemy, które usprawniają funkcjonowanie firmy w wielu obszarach, a tym samym – wpływają na efektywność pracy.
27.05.2016
NeuroSYS oderwał się od ziemi i zdobywa kolejne tereny. Jest to możliwe dzięki pasji Tomka Kowalczyka.
25.04.2016
Dołączyliśmy do grona specjalistów z Acquia, którzy dostarczają wsparcie dla systemu zarządzania treścią Drupal. Jesteśmy jedną z pięciu polskich firm, które mogą pochwalić się podobnym osiągnięciem.
22.04.2016
Grywalizacja staje się coraz popularniejszym trendem. To ciekawe zjawisko, które angażuje odbiorców. Jednym z produktów stworzonych przez NeuroSYS jest aplikacja łącząca w sobie elementy m-commerce i gamification.
29.03.2016
Zakończyło się wsparcie dla wersji Drupal 6. Dla wielu firm korzystających z tego systemu zarządzania treścią oznacza to konieczność wyboru: zagwarantowanie dodatkowego wsparcia lub zaktualizowanie do nowszego wydania.
7.03.2016
Departamenty IT w przedsiębiorstwach są odpowiedzialne za nadzór procesów informatycznych i funkcjonowanie systemów. Outsourcing to dobra alternatywa dla specjalisty w firmie. Ważne jest to, by wybrać odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do potrzeb biznesu.
29.02.2016
Specjaliści z NeuroSYS stanęli przed kolejnym wyzwaniem. Korzystając z nowoczesnych technologii, stworzyli webową aplikację, która pozwala klientowi na swobodne przeprowadzenie szkoleń dla pracowników – bez udziału Internetu.
25.01.2016
Aplikacje mobilne to nowoczesne rozwiązania, znajdujące szerokie zastosowanie w biznesie. Oprogramowanie, które jest dostępne na przenośnych urządzeniach, cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Dedykowane rozwiązania pozwalają na dopasowanie aplikacji do wizji klienta i oczekiwań konsumenta.
3.11.2015
NeuroSYS rozpoczął współpracę partnerską z belgijskim biurem projektowym Jouret-Mobile Solutions.

Jouret Mobile Solutions tworzy aplikacje mobilne oparte na chmurze obliczeniowej (cloud computing) dla biznesu. Nadrzędnym celem firmy jest tworzenie oprogramowania mobilnego dla konkretnego procesu biznesowego...
13.10.2015
Dziś chcemy się podzielić z wami wspaniałą wiadomością, jaką jest nominacja NeuroSYS przez Kapitułę Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” do „Nagrody za innowacyjny pomysł na biznes/ rozwój dla mikro i małych przedsiębiorstw”
9.10.2015
NeuroSYS weźmie udział jako partner w nadchodzacej edycji InfoMEET - konferencji i targach kariery IT, które odbędą się 5 grudnia we Wrocławiu.
23.09.2015

Anna Olszańska – Absolwentka Psychologii Uniwersytetu SWPS w specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi. Swoją karierę rozpoczynała jako researcher a następnie rekruter i konsultant w firmach rekrutacyjnych. Specjalizowała się w rekrutacjach dla firm z branż produkcyjnej, automotive i IT. Obecnie od ponad roku odpowiada za dział HR i administracji w NeuroSYS.

2.09.2015
NeuroSYS obejmuje patronatem Picanto Kitcar!

Jeden z naszych managerów, Marcel Kasprzak oprócz pasji związanej z branżą IT posiada jeszcze jedno hobby. Są nim wyścigi samochodowe. Po udziale w Kia Lotos Race, liczącym 8 tysięcy kilometrów rajdzie do Afryki Zachodniej i wielu innych występach, nasz Business Development Manager zajął się nowym projektem. Razem ze znajomymi zbudował niemal od podstaw nowe auto, Picanto Kitcar. NeuroSYS silnie wspiera sporty motorowe i objął patronatem nową wyścigówkę.
26.08.2015
O outsourcingu słów kilka

Czym w jednym zdaniu jest outsourcing? Obniżką kosztów odbywającą się przy jednoczesnym wzroście jakości i koncentracji firmy na strategicznych działaniach, wyróżniając ją na tle konkurencji.

Przede wszystkim chodzi o koszty związane z zatrudnianiem, ponieważ co oczywiste wraz ze zmniejszaniem etatów zmniejszeniu ulegają kwoty przeznaczone na wynagrodzenie, zabezpieczenie emerytalne, chorobowe...
29.07.2015
Dlaczego warto wybrać Polskę jako dostarczyciela usług IT?

Według artykułu zamieszczonego na jednym z portali informacyjnych, ponad 90 procent firm świadczących usługi IT w Polsce planuje w ciągu najbliższych lat zwiększyć zatrudnienie. Należymy do powyższych 90 procent prowadząc nieprzerwaną rekrutację od niemalże początku naszej działalności na rynku. Tendencja ta świadczy o dynamicznym rozwoju sektora, ciągle utrzymującym się trendzie rynku pracownika i o kształtującej się specjalizacji naszej gospodarki w kierunku świadczenia tego rodzaju usług. Szczególnie widoczne jest to we Wrocławiu, Polskim zagłębiu firm informatycznych, gdzie liczba przedsiębiorstw z branży liczona jest w wartościach 3 cyfrowych.
22.07.2015
W ramach dyrektywy UE 2008/43 / WE i 2012/4 / UE, wszystkie firmy zajmujące się materiałami wybuchowymi są zobowiązane do zapewnienia pełnej identyfikowalności materiałów przechowywanych i używanych od 5 kwietnia 2015 r.
13.07.2015
Zapotrzebowanie na aplikacje internetowe wciąż rośnie

Zainteresowanie polskich przedsiębiorców oprogramowaniem w chmurze zwiększa się. Badania instytutu PMR Research wskazują, że z aplikacji webowych korzysta aż 64% firm z sektora MŚP.
1.07.2015
IBM Notes i IBM Domino, czyli poczta elektroniczna i oprogramowanie do szeroko rozumianej pracy grupowej. Jego początki sięgają połowy lat 70-tych, kiedy grupa pracowników na Uniwersytecie Illinois, zastanawiała się nad wykorzystaniem komputerów do usprawnienia pracy nad jednym ze swoich projektów.
18.06.2015
NeuroSYS stawia na młodych ludzi, pasjonatów programowania i nowoczesnych technologii. Oprócz rekrutacji doświadczonych deweloperów dużą wagę przykładamy do osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w branży IT. Dla studentów i absolwentów przygotowaliśmy program praktyk w wymiarze 160 godzin.
17.06.2015
Nasza strona internetowa nie zmieniała się od samego początku działalności, miała więc tyle lat co sama firma. Od tego czasu sporo się zmieniło; ciasne biuro zamieniliśmy na przestronne i słoneczne w centrum miasta, liczba pracowników i projektów wzrasta, a co za tym idzie – zadowolonych klientów.